Jedinečné služby v gastronomii

Nabízíme

Vyberte si z našich služeb

Svatby

V případě, že plánujete svatbu, nabízíme Vám prostorný prvorepublikový sál s kapacitou až 170 osob. K němu přiléhající samostatný venkovní prostor, který se skládá z pergoly a zatravněné plochy mezi vzrostlými stromy, což poskytuje pocit soukromí.

Cyklisti

V okolí restaurace můžete využít stovky kilometrů skvěle upravených cyklotras pro malé i velké, začátečníky i pokročilé. Navštivte nejednu památku v blízkém okolí. Parkování kol je zajištěno přímo v areálu restaurace.

Zábavy

Nejen v zimním období pořádáme taneční zábavy. Prostorný sál s kapacitou 170 osob i pódium nabízí komfort jak hudebníkům, tak hostům pro které je k dispozici samostatný bar.

Firemní večírky

Pro firemní večírky máme k dispozici sál o kapacitě 170 osob s prostorným pódiem pro kapelu a samostatným barem, který je k připraven  právě jen pro Vaše kolegy.

Grilovaní

Nejen v letních měsících Vás zveme na grilování na terase. Veškeré pokrmy jsou připravovány přímo před Vašima očima z nejlepšího masa z podrkonošských farem.

Spolky

Po celý rok je možné zpestřit své dny nedělními chvilkami s tancem a chutným obědem. Babičky a dědečkové neseďte doma, pojďte se mezi desátou a sedmnáctou hodinou pobavit. Akce pro různé spolky navrhneme přímo na míru.

Oslavy & rauty

Pro nezapomenutelnou oslavu narozenin či jiných výročí je možné využít prvorepublikový sál. Připravíme výzdobu dle přání, stejně tak velmi chutné pohoštění nejen formou rautových stolů.

Plesy

V plesové sezóně nezapomeňte na skvělé plesy v krásném prvorepublikovém sále naší restaurace s kapacitou 170 osob a samostatným barem. Informace o plesech a prodeji vstupenek jsou k dispozici od ledna do dubna v restauraci nebo na uvedeném telefonním čísle v kontaktech.

logo

Restaurace, zahrádka, sál pro 170 lidí a poctivá kuchyně. To je restaurace Na Veselce, těšíme se na Vaši návštěvu.

Adresa

Restaurace Na Veselce
(bývalá restaurace Jizera “U Čonků”)
Nová Ves u Bakova 32
294 01 Nová Ves u Bakova

Pondělí: ZAVŘENO

Út. – So.: 11.00 – 22.00

Neděle: 11.00 – 21.00

Kontakty

Telefon restaurace: 606 494 230
E-mail restaurace: info@na-veselce.cz
Objednávky akcí na tel. čísle: 739 456 999

Sdílejte nás

Vyrobeno v  www.maxon.cz. Powered by GoldenEgg